آغاز عملیات اجرایی همزمان 5 آموزشگاه در شهرستان اقلید
    
تعداد بازدید: 1719
         
دسته بندی : عمومی
    
تاریخ درج خبر : 1398/4/29
منبع : درون سازمانی

با حضور سرپرست وزارت آموزش‌وپرورش در فارس انجام شد:

آغاز عملیات اجرایی همزمان 5 آموزشگاه در شهرستان اقلید

سرپرست وزارت آموزش‌وپرورش در مراسم آغاز عملیات اجرایی همزمان 5 آموزشگاه شهرستان اقلید ، گفت:برای داشتن نظام تعلیم و تربیت با کیفیت ، باید در زمینه استاندارد سازی فضا و تجهیزات، منابع انسانی و رویه های آموزش و پرورش تلاش کرد.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش‌وپرورش فارس، سید جواد حسینی در مراسم آغاز عملیات اجرایی همزمان 5 آموزشگاه شهرستان اقلید که به صورت نمادین درآموزشگاه 12 کلاسه وزیری این شهر برگزار شد، گفت: ساخت این آموزشگاه ها در شهرستان اقلید،در راستای استاندارد سازی فضا های آموزشی انجام می شود.

سرپرست وزارت آموزش‌وپرورش  افزود: برای اینکه تعلیم و تربیت با کیفیت داشته باشد ،باید ضمن استاندارد سازی فضا و تجهیزات، استاندارد سازی منابع انسانی و استاندراد سازی رویه ها  و رویکرد های آموزش و پرورش را  نیز بر اساس سند تحول دنبال کنیم.

گفتنی است آموزشگاه دخترانه دوره دوم متوسطه وزیری شهرستان اقلید ، دارای 12 کلاس درس می‌باشد که در زمینی به مساحت 2500 مترمربع و  زیربنای1500 مترمربع در 2 طبقه ساخته خواهد شد.

این آموزشگاه که توسط اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس فارس و با هزینه‌ای بالغ‌بر 35 میلیارد ریال ساخته خواهد شد، دارای سرایداری با وسعت ۸۵ مترمربع و نمازخانه نیز می‌باشد.

 

از   2   رای
9

  نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
Contrast
Increase Font
Decrease Font