انتصاب مسئول حراست اداره کل نوسازی مدارس فارس
    
تعداد بازدید: 2822
         
دسته بندی : عمومی
    
تاریخ درج خبر : 1398/6/25
منبع : درون سازمانی

طی  حکمی از سوی دکتر رخشانی مهر معاون وزیر و رییس سازمان نوسازی مدارس کشور ، محمد رسول احمدی نژاد به عنوان کارشناس مسوول حراست اداره کل نوسازی مدارس فارس، منصوب و از خدمات 4 ساله محمد خلیل خرد در این مسوولیت تقدیر شد.

به گزارش روابط عممی نوسازی مدارس فارس در مراسم تکریم و معارفه کارشناس مسوول حراست اداره کل نوسازی مدارس فارس، صادقی مدیرحراست سازمان نوسازی مدارس کشور، با تشریح نقش مسوولین حراست در ارتقا و سهولت کار مدیران خاطر نشان کرد: انجام وظیفه براساس شرع و قانون همراه با اخلاق محوری و رفتار با صداقت در بین کارکنان یک سازمان از وظایف مسوولین حراست که باید با تدبیر ، اقتدار و حفظ کرامت  همکاران به آن اهتمام داشت.

مسوول حراست سازمان نوسازی مدارس کشور ، با اشاره به نقش مسوولین حراست در جریان سیل  ابتدای سال درکشور گفت: در چند استان  که دچارسیل شدند شدند دوستان حراست در کنار مدیران با ایثارگری رهگشای مشکلات بودندو با تدوین گزارش های مطلوب توانستند با سرعت اوضاع را بهبود بخشند و در مقوله جمع آوری مدارس خشتی و بخاری های نفتی نیز این افراد مددگر سازمان بودند.

در این آیین موصلی مدیرکل نوسازی مدارس نیز با تقدیر از خدمات محمد خلیل خرد که با دارا بودن مدرک فنی در حوزه ساخت و ساز مدارس نیز نقش موثری در مدت مسوولیت حراست نوسازی مدارس فارس ایفا کرد، ابراز امیدواری نمود که محمدرسول احمدی نژاد که دارای مدرک ارشد  عمران است در تداوم حرکت خطیر مدرسه سازی مددگر این حوزه باشد.

گفتنی است در این مراسم با اهدای لوح تقدیر از خدمات محمد خلیل خرد که بعنوان کارشناس حراست سازمان نوسازی مدارس کشور انتخاب شده است ،تقدیر و حکم محمدرسول احمدی نژاد بعنوان کارشناس مسوول حراست به وی ابلاغ شد.

 

Contrast
Increase Font
Decrease Font