باحضور استاندار فارس ; افتتاح چهار باب اموزشگاه در شهرستان های فارس
    
تعداد بازدید: 1907
         
دسته بندی : عمومی
    
تاریخ درج خبر : 1398/11/24
منبع : درون سازمانی

در ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی با حضور استاندار فارس چهار باب اموزشگاه در شهرستانهای فیروزاباد ، لارستان و زرقان افتتاح و عملیات اجرایی سه باب اموزشگاه دیگر در این حوزهای اموزشی اغاز شد .

به گزارش روابط عمومی نوسازی مدارس  ،رحیمی استاندار فارس یکباب اموزشگاه9 کلاسه را در زمینی به مساحت 2500  متر مربع با 900 متر مربع زیر بنای اموزشی را که با 24 میلیارد ریال اعتبار دولتی احداث شده بود در فیروزاباد افتتاح و کلنگ ساخت اموزشگاه 12  کلاسه خدیجه کبری فیروزآباد را دراین شهرستان که با مشارکت خیرین حقوقی شرکت کربنات سدیم و با اعتبار 50 میلیارد ریال احداث خواهد شد برزمین زد .

استاندار فارس همچنین با سفر به شهرستان لارستان، آموزشگاه سه کلاسه استثنایی خیر ساز نجفی کورده ،که با 420 متر مربع زیربنای اموزشی با یک هزارو۵۰۰  متر مربع محوطه و بایک میلیارد تومان اعتبار با مشارکت خیر محلی و اداره کل نوسازی مدارس ساخته شده بود ،همراه با اموزشگاه 6 کلاسه ابتدایی دهقانی دهکویه نیزکه با 550 متر مربع زیربنای اموزشی وبا دو هزارو ۶۰۰ متر مربع مساحت وبا یک میلیاردو 300 میلیون تومان اعتبار با مشارکت خیر محلی و اداره کل نوسازی مدارس، احداث شده بود ،افتتاح کرد.

دکتر رحیمی همچنین در این شهرستان کلنگ ساخت اموزشگاه ۹ کلاسه مدنی دهکویه را در یک هزار مترمربع زیربنا با سه میلیارد تومان اعتبار که به همت خیرین محلی واداره کل نوسازی مدارس بنا می شود و مرکز اختلالات یادگیری امام سجاد(ع)  این شهرستان را که با یک میلیارد تومان اعتبار  توسط خیر محلی مصطفی سجادی ساخته خواهد، برزمین زد.

 استاندار فارس همچنین اموزشگاه ۶ کلاسه راضی زرقان که در ۶۰۰ متر مربع زیربنا و با اعتبار ۲۵ میلیارد ریال در مسکن مهر این شهرستان با مشارکت اداره کل مسکن و شهرسازی فارس برای دانش اموزان شهر لپویی مهیا شده بود افتتاح کرد .

دکتر رحیمی  با گرامی داشت دهه فجر انقلاب اسلامی و تقدیر از خدمات عمرانی بویژه در حوزه ساخت وساز فضاهای اموزشی ،اقدامات خیرین در عرصه مدرسه سازی را تداوم بخش مشارکت مردم در ابعاد متعدد نظام اسلامی و نشانه مردمی بودن ان توصیف کرد وافزود : خیرین با اهتمام به مدرسه سازی اینده کشور را با پرورش انسانها مستعد و اندیشمند بهتر از گذشته خواهند ساخت واز این حیث دولت قدردان همت والای انهاست.

موصلی مدیر کل نوسازی مدارس فارس با اشاره به افتتاح 65 میلیارد تومان پروژه در ایام دهه فجر انقلاب اسلامی گفت : 65 درصد اعتبار این پروژه ها از منابع دولتی بوده که تقریبا 40 درصد این فضاها در مناطق روستایی و کم برخوردار ساخته شده است.

 

از   0   رای
0

  نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
Contrast
Increase Font
Decrease Font