دیدار و گفتگوی صمیمی مدیر کل نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس فارس با مدیر عامل بانک‌ مسکن استان فارس
    
تعداد بازدید: 1671
         
دسته بندی : عمومی
    
تاریخ درج خبر : 1400/4/23

مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس فارس با مدیرعامل بانک مسکن دیدار و گفت و گو کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس فارس، مهندس موصلی مدیرکل نوسازیگ توسعه و تجهیز مدارس فارس با دکتر جعفری دیدار و گفتگوی صمیمانه داشتند.

مهندس سرفراز موصلی مدیرکل نوسازی، توسعه وتجهیز مدارس استان نیز از خدمات و اقدامات بانک مسکن به ویژه در امر مقدس مدرسه سازی تقدیر کرد و گفت : بانک مسکن با احداث مدرسه در در توسعه فرهنگی استان نقش پر اهمیتی دارد و با دارابودن پشتوانه مردمی اعتماد کامل مردم همچنان در ارائه خدمات تاثیر گذار می باشد.

وی ضمن تشکر از اهتمام بانک مسکن به توسعه فضاهای آموزشی استان گفت: بانک مسکن همراه سایر بانکهابا ساخت مدارس و همکاری با اداره کل نوسازی مدارس به توسعه زیر ساخت های آموزشی برای آینده سازان این مرز و بوم عنایت ویژه ای دارند.

مهندس موصلی در ادامه تصریح کرد: ساخت فضای آموزشی توسط بانک مسکن با مشارکت اداره کل نوسازی مدارس بیانگر ارزش، اعتقاد و ایمان این بانک به رسالت اجتماعی خود و رفع کمبود های زیرساخت های آموزشی است.

وی افزود: خیرین مدرسه ساز از بزرگترین سرمایه های اجتماعی کشور هستند زیرا نیکو کاری را با عمل و نگاه خدا محوری و همنوع دوستی برای جامعه معنا می کنند.

دکتر احمدرضا جعفری مدیرعامل بانک مسکن فارس بیان داشت: اداره کل نوسازی مدارس و مجمع خیرین مدرسه ساز فارس در ساخت و تکمیل فضاهای آموزشی این استان کارنامه درخشانی دارند که حرکت شایسته و معنوی آنان قابل تحسین و جای تکریم دارد.

🔹 دکتر احمدرضا جعفری گفت: ازطریق مدیریت مرکزی به طورجدی پیگیری خواهیم بود تا در آینده نزدیک بتوانیم فضاهای آموزشی دیگری را در مناطق محروم استان احداث نماییم.

🔹 وی در پایان گفت : احداث مدارس سبب رشد، آموزش و تربیت آینده سازان کشور خواهد بود و بانک مسکن به عنوان بانکی دولتی و تخصصی در بخش مسکن به مسوولیت اجتماعی خود عمل نماید و پیشرفت آینده کشور عزیزمان رقم می‌زنیم و بانک مسکن همچنان برای تقویت گام‌های بلند در راستای مدرسه‌سازی آمادگی دارد.

 

از   1   رای
10

  نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
Contrast
Increase Font
Decrease Font