بیانیه حریم خصوصی
دوشنبه 10 تیر 1398
    
بازدید: 3757
    

بيانيه حريم خصوصي

اطلاعات شخصي هر فرد، بخشي از حريم خصوصي وي محسوب مي‌شود. حفاظت بيشتر از حقوق شخصي افراد در شبکه، نه تنها موجب حفظ امنيت کاربران مي‌شود، بلکه باعث اعتماد بيشتر و مشارکت آنها در فعاليت‌هاي جاري مي‌گردد. هدف از اين بيانيه، آگاه ساختن شما درباره‌ نوع و نحوه‌ استفاده از اطلاعاتي است که در هنگام بازديد از سايت، از جانب شما دريافت مي‌گردد.

اين اداره کل براساس ماده 7 تصويب نامه شماره 1127128 شوراي عالي اداري مورخ 1395/12/28 خود را ملزم به رعايت حريم خصوصي همه افراد و کاربران وبگاه دانسته و از کاربران آن دسته از اطلاعات را که فقط به منظور ارائه خدمات کفايت ميکند، دريافت کرده و از انتشار آن يا در اختيار قرار دادن آن به ديگران خودداري مي نمايد.

اطلاعات جمع‌آوري شده از بازديدکنندگان، صرفاٌ براي بهبود کيفيت خدمات و محتواي سايت مورد استفاده قرار ميگيرند و هيچ بخشي از اطلاعات شخصي‌ شما را بدون اطلاع و اجازه‌ي قبلي، با فرد يا مؤسسه‌ي ديگري در ميان نخواهيم گذاشت.

اين سايت جهت جمع‌آوري اطلاعات مورد نياز خود از فناوري متعارف سيستم مديريت محتوا استفاده مي‌کند.

ثبت نشاني IP شما به ما کمک مي‌کند تا در تشخيص و رفع مشکلات مربوط به سرويس­ دهنده و کنترل بهتر آن اقدام کنيم.

استفاده از کوکي ها :

وقتي شما از سايت اين اداره کل بازديد مي کنيد، مي توانيد به صورت ناشناس در وبسايت بگرديد. به عنوان يک کاربر ميهمان، ممکن است براي بررسي بازديد شما از کوکي استفاده کنيم.همچنين اگر به عنوان يک کاربر ثبت نام کرده ( عضو)استفاده کنيد،ماازکوکي هابراي ذخيره سازي اطلاعات شخصي شما مانند نام کاربري و ديگر اطلاعاتي که مي تواند هويت شما را فاش کند، استفاده مي کنيم .کوکي حجم کوچکي از اطلاعات است که توسط يک وب سرور به مرورگر وب شما انتقال مي يابد و تنها توسط سروري که آن را براي شما فرستاده قابل خواندن است. کوکي با ذخيره سازي اطلاعات کاربري شما، همانند کارت شناسايي عمل مي کند. کوکي نمي تواند دستوري را اجرا و يا ويروسي را منتقل کند.بيشتر مرور گر هاي وب به صورت پيش فرض کوکي ها را مي پذيرند. شما مي توانيد به مرورگر وب خود دستوردهيد که به هنگام دريافت کوکي به شما اطلاع داده و اين اجازه را بدهد که آن را پذيرفته يا رد کنيد.براي بعضي از امکانات سايت پذيرفته شدن کوکي ها اجباري است. کاربراني که کوکي ها را رد کنند نمي توانند از آن امکانات استفاده کنند.

  نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
Contrast
Increase Font
Decrease Font