بیانیه سطح توافق خدمات
دوشنبه 10 تیر 1398
    
بازدید: 3938
    


مراجعین محترم؛

بدین وسیله توافق نامه سطح خدمات تارنمای اداره کل نوسازی مدارس استان فارس به آگاهی می رسد:

۱- این تارنما در صورت برقرار بودن زیرساخت های لازم مخابراتی به صورت تمام وقت در دسترس متقاضیان گرامی می باشد . در صورت بروز هر گونه اشکال و نقص فنی به متقاضیان اطلاع رسانی خواهد شد.

۲- تارنمای اداره کل نوسازی مدارس استان فارس امکان ثبت و پیگیری درخواست ها و شکایات ، نظرات و پیشنهادات شما متقاضیان گرامی را از طریق منوی میز خدمت فراهم نموده است. شما می‏توانید به صورت تمام وقت تماس برقرار نمایید.

3-تارنمای اداره کل نوسازی مدارس استان فارس شماره تماس و فرم الکترونیکی تماس با مسئولین را برای شما متقاضیان گرامی را از طریق “منوی اصلی سایت —> ارتباط با ما ” فراهم نموده است. شما می‏توانید به صورت تمام وقت تماس برقرار نمایید.

4-تارنمای اداره کل نوسازی مدارس استان فارس امکان تجمیع خدمات خدمات الکترونیکی و غیر الکترونیکی را برای شما متقاضیان گرامی را از طریق “صفحه اصلی ---> میز خدمت ” فراهم نموده است. شما می‏توانید به صورت تمام وقت دریافت خدمت نمایید.

5-تارنمای اداره کل نوسازی مدارس استان فارس امکان پیگیری درخواست ها و شکایات شما متقاضیان گرامی را از در زیر هر فرمی فراهم نموده است. شما می‏توانید به صورت تمام وقت فرم های پر شده را پیگیری نمایید .

6- به محض دریافت درخواست، سعی می گردد در کوتاهترین زمان ممکن نتیجه پیگیری درخواست مطرح شده به متقاضی اعلام و در صورت لزوم درخواست مراجعه حضوری گردد.

7-استفاده شما از خدمات این اداره کل مستلزم پذیرفتن مفاد این توافق نامه و رعایت قوانین و شرایط میباشد.

8- اطلاعات خصوصی که از این طریق وصول می‏گردد،دراختیارعموم قرارنمی‌گیرد.

  نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
Contrast
Increase Font
Decrease Font