آغاز عملیات اجرایی دو باب فضای آموزشی خیر ساز در شهرستان زرقان
    
تعداد بازدید: 774
         
دسته بندی : عمومی
    
تاریخ درج خبر : 1399/9/18

آغاز عملیات اجرایی دو باب فضای آموزشی خیر ساز در شهرستان زرقان

 

با حضور مدیران کل آموزش و  پرورش و نوسازی مدارس فارس و جمعی از مسوولین و خیرین مدرسه ساز، عملیات اجرایی دو باب فضای

آموزشی خیرساز در شهرستان زرقان آغاز شد.

 

 به گزارش روابط عمومی نوسازی مدارس فارس در این مراسم که بارعایت شیوه نامه های بهداشتی  برگزارشد، اسماعیلی مدیر کل آموزش و پرورش فارس نقش اعمال خیر در جامعه و به خصوص مدرسه سازی توسط خیرین را مورد توجه قرار داد و گفت: عمل خداپسندانه خیرین مدرسه ساز در زمره سرمایه گذاری های پایدار و ماندگار در دنیا و آخرت است واز این جهت  نقش اعمال خیر در جامعه و به خصوص مدرسه سازی توسط خیرین  در زمره سرمایه گذاری های پایدار و ماندگار در دنیا و آخرت است.

 

  اسماعیلی افزود:  هرگونه عملی که رضای خداوند را به همراه داشته باشد، عمل خیر محسوب می شود اما بعضی از اعمال مانند مدرسه سازی اثرگذاری بسیار بیشتری دارند.

 

مدیرکل محترم آموزش و پرورش فارس افزود :  وقتی مهر مدرسه خیر ساز بر پیشانی مدرسه می خورد نگاه متفاوت می شود و در واقع یک اولویت خاصی می یابد و هر اعمال نیکی در این فضا اتفاق بیافتد این پرونده تا ابد باز  و در واقع باقیات صالحات و صدقه جاری است.

 

 

موصلی مدیرکل نوسازی فارس نیز  در این مراسم  با اشاره به عملکرد خیرین در امر ساخت و ساز فضاهای اموزشی گفت  : قریب به ۲۰۰ مدرسه در استان فارس به صورت خیر ساز ومشارکتی در حال ساخت بوده و زرقان جایگاه خاصی برای خیرین این شهرستان دارد که به طور همزمان ۶ مدرسه مشارکتی خیرساز در ان در حال احداث می باشد.

 

‌مدیرکل نوسازی مدارس فارس، خیرین را افراد هوشمند و هدفمند در دنیا توصیف کرد و تصریح کرد : خیرین نیک اندیش دارایی خود را به امور حسنه تبدیل می کنند و از این حیث نه بعنوان  یک شهروند ایرانی به وجود انها افتخار میکنم که تشخیص دادید باید کشور را خود بسازیم و باساختن مدارس موجب آشنایی هزاران دانش آموز با قرآن مجید و احکام شدند و از طرفی  فضاهایی می سازند که در آن انسانها پرورش می یابند چرا که عبادت و اعمال مذهبی در همین مدارس آموزش داده می شود و شهروند خوب برای آیندگان شکل می گیرد.

 

سرفراز موصلی افزود : تمام اموال دنیا در این کره خاکی می ماند و ساکنین آن خواهند رفت اما خیرین باهوش سهم خود را ازاموال دنیا برمی دارند و به عنوان کار نیک به خود متعلق می کنند‌.

 

مدیریت آموزش و پرورش شهرستان زرقان نیز در این مراسم گفت: مجتمع آموزشی ۶ کلاسه در زمینی به مساحت ۲۰۰۰متر مربع و زیربنای۶۳۵ مترمربع و با اعتباری بالغ بر یک میلیارد تومان و با امکاناتی از جمله آزمایشگاه و اتاق اداری توسط خیرمدرسه ساز حاج ایرج اسلامی و با مشارکت اداره کل نوسازی مدارس فارس ساخته می شود.

 

 افروخته در تشریح دیگر پروژه احداثی نیز افزود: مجتمع آموزشی ۹ کلاسه نیز در ۲ طبقه و در زمینی به مساحت ۲ هزار متر مربع و زیربنای یک هزار و ۱۰۰ متر مربع و با اعتباری بالغ بر ۴ میلیارد تومان با امکاناتی شامل آزمایشگاه، اتاق اداری و محوطه سازی توسط خیر مدرسه ساز محمدصادق صادقیان ساخته می شود.

 

گفتنی است مدیرکل نوسازی مدارس از پروژه های در حال احداث و تکمیل شهرستان بازدید نمودند.

 

از   4   رای
9.69

  نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
Contrast
Increase Font
Decrease Font