با حضور مدیر کل نوسازی مدارس فارس و فرماندار شیراز : افتتاح آموزشگاه ۶ کلاسه خیرساز سلامیان شیراز
    
تعداد بازدید: 279
         
دسته بندی : عمومی
    
تاریخ درج خبر : 1399/11/25
منبع : درون سازمانی

با حضور مدیر کل نوسازی مدارس فارس و فرماندار شیراز:
افتتاح آموزشگاه ۶ کلاسه خیرساز سلامیان شیراز

باحضور مدیرکل نوسازی مدارس، فرماندارشیراز، مدیر عامل و رییس مجمع خیرین مدرسه ساز فارس و جمعی از مسوولین محلی و خانواده خیر فرهنگ دوست آموزشگاه ۶ کلاسه ی سلامیان روستای کیان اباد در حوزه اموزش وپرورش ناحیه سه شیراز افتتاح شد.

 

با حضور مدیر کل نوسازی مدارس فارس و فرماندار شیراز :
افتتاح آموزشگاه ۶ کلاسه خیرساز سلامیان شیراز

باحضور مدیرکل نوسازی مدارس ، فرماندارشیراز، مدیر عامل و رییس مجمع خیرین مدرسه ساز فارس و جمعی از مسوولین محلی و خانواده خیر فرهنگ دوست آموزشگاه ۶ کلاسه ی سلامیان روستای کیان اباد در حوزه اموزش وپرورش ناحیه سه شیراز افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی نوسازی مدارس فارس، در مراسم افتتاح این فضای آموزشی موصلی مدیر کل نوسازی مدارس فارس با تکریم از مشارکت خیر فرهنگ دوست حاج سلامیان در ساخت این پروژه گفت : امروزه اهمیت مدرسه سازی برای کشور بیش از پیش مشخص شده ولذا می طلبد که سرعت احداث ان بیشتر شود و از طرفی فرهنگیان عزیزباید در صدد تربیت شهروندان خوب که همانا هدف اصلی خیرین است باشند تا انسان های نوع دوست، عاشق وطن و آبادانی کشور وشیفته خدمت و دریک جمله خیر از این مدارس پرورش یابند.

وی گفت: خیرین مدرسه ساز با ورود به مقوله ساخت و ساز فضاهای آموزشی مراکزی را بنا می نهند که در آن انسان ها پرورش می یابند و جامعه را می سازند که با این اقدامات خیرخواهانه نیز به توصیه های کلام الله مجید عمل می نمایند و هم نام نیک از خود بر گیتی برجا میگذارند.

درادامه این مراسم دکتر میرباقری رییس مجمع خیرین مدرسه ساز با گرامی داشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و ایام فرخنده ولادت پنجمین اختر تابناک اسمان ولایت وامامت حضرت امام محمد باقر ع گفت : همزمانی افتتاح این اموزشگاه با ولادت امامی که شکافنده علوم است، آغاز راهی برای توسعه و آبادانی کشورخواهد بود وازطرفی حلول ماه رجب نیزدر کار خیرین ولو قلیل و کم باشد، خداوند انشالله برکات ان را کثیر و زیاد می کند را باید به فال نیک گرفت .

رییس مجمع خیرین مدرسه ساز فارس با ابراز امیدواری به برگزاری چشنواره خیرین در سال اینده گفت :
ساخت این مدرسه پایان کار نیست بلکه آغاز راهی است که دران خیرین دیگری دران تربیت وپرورش یابند چرا که حرکت خیرین مانند دو مارتن هرکدام به مثابه دونده ای هستند که مسافتی را طی و بعد مشعل را به دست دیگری
می سپارند و تا جایی پیش می روند که دران انسان هایی که به درد جامعه و فردای ایران اسلامی بخورد تربیت می شوند.

امیری فرماندارشیراز نیز در مراسم افتتاح این اموزشگاه نیز با تقدیر از همت خیرین و دست اندرکاران امر خطیر مدرسه سازی گفت : از مردم نیک اندیش و دولتمردان دلسوز که در امر ساخت ساز فضاهای اموزشی اهتمام دارند تقدیر می نمایم، مانند این پروژه هرچندکه خیرین آغاز گر کار بودند اما با مشارکت اعتبارات دولتی به پایان رسیده است .

امیری افزود : طی دهه پرفروغ فجر تا امروز سه پروژه در دهستان قره باغ ( از جمال آباد تا کیان اباد ) افتتاح شده است و عملیات اجرابی دوباب فضای اموزشی دیگر نیز اغاز شده است که همراه با خدمات دیگری برای این روستا ها که اهالی آن که ازاطراف امدند ارایه شده است، اما مدرسه سازی کار زیربنایی چرا که سرمایه اصلی کشور که همانا نیروی انسانی است دران تربیت می شوند که اینده ساز کشور خواهند بود.

وی افزود : خیرین هم سرمایه اجتماعی محسوب می شوند که تعامل انها با سرمایه نیروی انسانی، سرمایه دانش محوری را رقم خواهد زد که انشالله اینده خوبی برای ایران ترسیم خواهد زد، چرا که به تعبیر مقام معطم رهبری مسیر این کشور که همانا مسیر وجد و عظمت کشوربوده، محرز و مشخص است .

 

از   0   رای
0

  نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
Contrast
Increase Font
Decrease Font