افتتاح سالن ورزشی خیرساز روستای قلات استان فارس
    
تعداد بازدید: 955
         
دسته بندی : عمومی
    
تاریخ درج خبر : 1400/12/4
منبع : درون سازمانی

سالن ورزشی مرحومه لیلا فربود با مشارکت خانواده خیر نیک اندیش میرزاپور در روستای قلات استان  فارس  با حضور مسئولین استانی افتتاح گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان فارس، در مراسمی که با حضور دکتر امیری فرماندار شهرستان شیراز، عسگری مدیر کل آموزش و پرورش استان و مهندس موصلی مدیر کل نوسازی مدارس استان فارس و مهندس رضازاده مدیر عامل مجمع خیرین مدرسه ساز و مهندس نیک اقبال از اعضای مجمع خیرین مدرسه ساز استان، مقدسی معاون آموزش و پرورش ناحیه 2 شیراز و سایر مسئولین و شورای اسلامی روستای قلات برگزار گردید، سالن ورزشی زنده یاد مرحومه لیلا فربود افتتاح گردید.

در این مراسم موصلی مدیر کل نوسازی مدارس استان ضمن تشکر از نقش موثر و فعال خیرین در ساخت پروژه ها به ویژه در منطقه قلات، از اهمیت ایجاد فضاهای ورزشی فرهنگی برای دانش آموزان سخت گفت. علاوه بر این از کیفیت ساخت این سالن ورزشی و ساخت آن مبتنی بر استاندارهای روز دنیا مطالبی بیان داشتند. در ادامه از تلاش های شورای اسلامی و همکاری تمامی مردم منطقه جهت ایجاد فضاهای آموزشی و پرورشی قدردانی نمودند.

در ادامه این مراسم، امیری فرماندار شهرستان ضمن گرامیداشت مقام خیرین توجه به فراهم آوردن شرایط سالم و مفید گذراندن اوقات فراغت دانش آموزان را بسیار مهم دانست و ایجاد چنین محیط هایی را در تمامی مناطق شهرستان، عامل موثری در کاهش آسیب های اجتماعی بیان کرد. ایشان عنوان نمودند کمبود چنین فضاهایی یکی از دلایل بالا بودن میزان آسیب های اجتماعی به ویژه بزه در بین نوجوانان می باشد که با عنایت به ایجاد این فضای مناسب در این منطقه شاهد بالندگی دانش آموزان این منطقه از بعد اوقات فراغت خواهیم بود.

همچنین عسگری مدیر کل آموزش و پرورش استان ضمن تشکر از خیرین بانی ساخت این فضای ورزشی، از پیمانکاران و مهندسین اداره کل نوسازی مدارس به خاطر ساخت استاندارد و اصولی این فضا تشکر کرد و اهمیت به ابعاد پرورشی را در نظام آموزش و پرورش مهم دانستند.

در نهایت پس از تقدیر و اهدای لوح به خیر گرامی، این مجموعه ورزشی توسط مسئولین محترم افتتاح گردید.

 

از   0   رای
0

  نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
Contrast
Increase Font
Decrease Font