حضور دکتر عبدالعلی رحیمی مظفری نماینده شهرستان های خرامه، سروستان و کوار در اداره کل نوسازی مدارس استان فارس
    
تعداد بازدید: 1907
         
دسته بندی : عمومی
    
تاریخ درج خبر : 1401/8/3
منبع : درون سازمانی

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان فارس رحیمی نماینده شهرستان های خرامه، سورستان و کوار با سرپرست اداره کل نوسازی مدارس استان فارس دیدار کرد.

در این دیدار که بیش از یک ساعت به طول انجامید، شیروانی سرپرست اداره کل نوسازی مدارس استان فارس ضمن عرض خوش آمد به نماینده محترم و هیات همراه اقدامات انجام شده در خصوص ساخت و توسعه و تجهیز مدارس شهرستان کوار را مطرح نمودند، ایشان حسب بخشنامه وزارتی پیشنهاد فروش املاک مازاد آموزش و پرورش را برای ساخت و توسعه مدارس ارائه نمود که قطعا می تواند تزریق مالی خوبی برای تکمیل پروژه های نیمه تمام و جدید باشد.

وی اشاره کرد که دراعتبارات ملی نوسازی مدارس که به فارس تعلق یافته سهمیه تمامی شهرستان ها مشخص خواهد شد و کوار نیز جز برنامه های بازدید و تخصیص اعتبارات خواهد بود. در ادامه رحیمی ضمن تشکر از فعالیت های سپرست اداره کل نوسازی و تیم خستگی ناپذیر نوسازی استان خواهان پیگیری مطالبات اداره آموزش و پرورش شهرستان کوار شد و اشاره کرد که با توجه به افزایش جمعیت شهرستان و افرایش جمعیت دانش آموزی حوزه انتخابیه خود قطعا باید مدارس فرسوده و قدیمی بازسازی ‌وبه کلاس های درس مدارس و محیط آموزشی آنان توجه ویژه شود.
در پایان بنا شد برای ساخت و توسعه مدارس جدید تا دو ماه آینده مناقصات لازم در اداره کل نوسازی مدارس فارس برگزار شود و بعد از مشخص شدن پیمانکاران مربوطه کار را شروع کنند.

 

از   1   رای
3

  نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
Contrast
Increase Font
Decrease Font