بازدید سرپرست اداره کل نوسازی مدارس استان از پروژه های در حال ساخت و توسعه مدارس در شهرستان رستم
    
تعداد بازدید: 252
         
دسته بندی : عمومی
    
تاریخ درج خبر : 1401/8/14
منبع : درون سازمانی

دوشنبه نهم آبان ماه ۱۴۰۱ مهندس آرش شیروانی سرپرست اداره کل نوسازی مدارس استان فارس در معیت رییس آموزش و پرورش شهرستان رستم و معاونین از پروژه های مدارس این شهرستان بازدید نمودند.

ایرج نیکنام رییس محترم آموزش و پرورش شهرستان رستم ضمن خوش آمد و تشکر از حضور جناب مهندس شیروانی و همراهان از اقدامات تاثیر گذار اداره کل نوسازی مدارس استان فارس در شهرستان تقدیر و تشکر نمودند .
ایشان ضمن درخواست از مهندس شیروانی برای بازدید از پروژه های در حال ساخت مدارس تقاضای تسریع و تکمیل مدارس (پروژه های نوسازی ) در مناطق مختلف شهرستان را داشتند .
در ادامه مهندس شیروانی سرپرست اداره کل نوسازی مدارس استان فارس نیز ضمن تشکر از میزبانی آموزش و پرورش شهرستان رستم از پروژه های مذکور بازدید و با حضور پیمانکاران مربوطه نکات مورد لزوم را یادآوری و قول مساعدت و کمک مالی با توجه به اعتبارات ملی و استانی برای تکمیل پروژه ها را دادند .
در پایان این بازدید فرماندار محترم شهرستان رستم جناب دکتر کرمی نیز ضمن تشکر از سرپرست اداره کل نوسازی و همراهان خواهان پیگیری مطالبات آموزش و پرورش در خصوص تکمیل و تحویل پروژه های موجود شدند و همکاری فرمانداری شهرستان را در خصوص مهیا نمودن فروش املاک مازاد آموزش ‌وپرورش با توجه به مصوبات بودجه کشور را اعلام نمودند .

 

از   1   رای
3

  نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
Contrast
Increase Font
Decrease Font