بازدید مهندس شیروانی سرپرست اداره کل نوسازی مدارس استان فارس از پروژه های شهرستان خرم بید
    
تعداد بازدید: 162
         
دسته بندی : عمومی
    
تاریخ درج خبر : 1401/8/28
منبع : درون سازمانی

مهندس شیروانی سرپرست اداره کل نوسازی مدارس استان فارس طی یک بازدید یک روزه از پروژه های نیمه تمام و در حال اجرا و نیازمند توسعه شهرستان خرم بید بازدید نمودند.

مهدی پور ریاست آموزش و پرورش خرم بید ضمن عرض خوش آمد و تشکر از حضور مهندس شیروانی و همراهان در خصوص بیش از ۱۶ پروژه مربوطه توضیحاتی را ارایه نمودند.
در ادامه مهندس شیروانی سرپرست اداره کل نوسازی مدارس استان و سرناظر منطقه از پروژه های مذکور بازدید میدانی بعمل آورده و در خصوص مسایل فنی پروژه ها و بازسازی و توسعه آنان با توجه به اعتبارات استانی و شهرستانی قول همکاری و تامین برخی از تجهیزات مورد نیاز را دادند.
مهندس هادی پور فرماندار محترم خرم بید نیز ضمن تشکر از حضور سرپرست اداره کل نوسازی مدارس استان فارس و همراهان نکاتی را در خصوص پروژه های مربوطه یادآوری و درخواست پیگیری مطالبات آموزش و پرورش خرمبید را داشتند.
مهدی پور رییس آموزش و پرورش نیز از زحمات مدیران و پرسنل نوسازی استان بخاطر ساخت مدارس مجهز و هوشمند در سالیان قبل تقدیر و تشکر کردند.
درین بازدید مهندس شیروانی با امام جمعه محترم خرم بید و تعدادی از خیرین بزرگوار خرم بید دیدار داشتند و از زحمات ایشان تشکر و سپاسگزاری کردند.

 

از   0   رای
0

  نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
Contrast
Increase Font
Decrease Font